.
Cos de gunoi Tork 564008 B3 5 litri
272.40 lei TVA inclus bucata
Cosul de gunoi Tork 564008 de 5 litri are o dimensiune ideala pentru spatiile limitate. Are capac cu inchidere automata si sacul este ascuns in interior, pentru a asigura igiena si confortul optim. Are un design atragator, care se potriveste cu orice incapere.
Livrare în 2–4 zile lucrătoare prin:
Informații suplimentare
| Brand | Tork – Essity |
|---|---|
| Bucati / pachet | 1 |
| Greutate | 838 g |
| Latime | 200 mm |
| Lungime | 167 mm |
| Inaltime | 360 mm |
| Sistem | B3 |
| Nume sistem | B3 – Bin sanitary systems |
| Culoare | Negru |





Recenzii
Nu există recenzii până acum.