.
Cos de gunoi Tork 563008 B1 Negru 50 de litri
615.85 lei TVA inclus bucata
Cosul de gunoi Tork 563008 de 50 de litri are o mobilitate crescuta si poate fi montat exact acolo unde este nevoie de el. Ofera un aspect curat si atractiv, sacul nefiind la vedere. Are un design modern si functional, care face o impresie placuta utilizatorilor.
Capacul cosului de gunoi se achizitioneaza separat.
Livrare în 2–4 zile lucrătoare prin:
Informații suplimentare
| Brand | Tork – Essity |
|---|---|
| Bucati / pachet | 1 |
| Greutate | 3920 g |
| Latime | 651 mm |
| Lungime | 401 mm |
| Inaltime | 313 mm |
| Sistem | B1 |
| Nume sistem | B1 – Bin System |
| Culoare | Negru |





Recenzii
Nu există recenzii până acum.