.
Cos de gunoi Tork 564000 B3, alb, 5 litri
256.91 lei TVA inclus bucata
Cosul de gunoi Tork 564000 de 5 litri este recomandat pentru deseurile obisnuite din locatiile cu spatiu limitat. Dispune de capac cu inchidere automata si sac ascuns in interior, pentru o nota de igiena si confort. Are un design atragator si este potrivit in orice incapere, oferind o imagine placuta.
Livrare în 2–4 zile lucrătoare prin:
Informații suplimentare
| Brand | Tork – Essity |
|---|---|
| Bucati / pachet | 1 |
| Greutate | 850 g |
| Latime | 200 mm |
| Lungime | 167 mm |
| Inaltime | 360 mm |
| Sistem | B3 |
| Nume sistem | B3 – Bin sanitary systems |
| Culoare | Alb |







Recenzii
Nu există recenzii până acum.