Rola medicala Papernet 401847, esentiala in centrele medicale si cosmetice, ofera igiena si confort. Cearceaful de hartie, alb, cu 2 straturi din celuloza pura, garanteaza absorbtie si rezistenta. Fiecare rola are 50 m lungime, 59 cm latime si este pre-taiata in 143 portii de 35 cm, asigurand utilizare eficienta. Baxul contine 9 role. Produsul este certificat Ecolabel. Diametrul miezului este de 5.1 cm, iar diametrul rolei este de 12.4 cm. Densitatea este de 17 g/m2. Este de unica folosinta.
Rola medicala Medilux, cearsaf de hartie alb, 100% celuloza, 2 straturi, 59.5c x 38 cm, 50ml, 9 role/bax, Celtex 62657
21.57 lei TVA inclus rola
Rola medicala alba Papernet 401845, 2 straturi, celuloza pura, 50m, 49.2 latime, lungime portie 35 cm, 143 portii/rola, 9 role/bax, pentru domeniul medical, cosmetic
22.83 lei TVA inclus rola
Rola medicala alba Papernet 401847, 2 straturi celuloza pura, 50m, 59 cm latime, lungime portie 35 cm, 143 portii/rola, 9 role/bax, pentru domeniul medical, cosmetic
27.37 lei TVA inclus rola
Rola medicala Papernet 401845, este perfecta, pentru ca garanteaza maximum de siguranta acolo unde igiena este cea mai importanta, adica in spitale, cabinete medicale, centre de infrumusetare sau cosmetice, etc. si pentru ca, in plus, hartia este extra rezistenta.
Lungimea lor specială permite ca acestea sa fie inlocuite usor si rapid, fara a consuma mai multa hartie decat este necesar.
Livrare în 2–4 zile lucrătoare prin:
Informații suplimentare
| Brand | Papernet, Sofidel |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Role / bax | 9 |
| MATERIAL | Celuloza Pura |
| Certificari ecologice | Ecolabel |
| Diametru miez interior | 5.1 cm |
| Diametru rola | 12.4 cm |
| Densitate | 17 g/m2 |
| Lungime rola | 50 m |
| Lungime portie | 35 cm |
| Portii / rola | 143 |
| Straturi | 2 |
| DOMENIUL DE ACTIVITATE | Centre de îngrijire, Medical |
| Tip utilizare | Unica folosinta |






Recenzii
Nu există recenzii până acum.