Rola medicala Papernet 401845 este ideala pentru cabinete medicale, veterinare si cosmetice. Fabricata din celuloza pura, alba, cu 2 straturi si certificare Ecolabel, asigura igiena si confort. Rola are 50 m lungime, 49.2 cm latime si este embosata micro. Fiecare portie are 35 cm, rezultand 143 portii per rola. Baxul contine 9 role. Diametrul miezului este de 5.1 cm, iar diametrul rolei este de 12.4 cm. Densitatea stratului este de 17 g/m2. Produs de unica folosinta.
Rola medicala alba Papernet 401845, 2 straturi, celuloza pura, 50m, 49.2 latime, lungime portie 35 cm, 143 portii/rola, 9 role/bax, pentru domeniul medical, cosmetic
22.83 lei TVA inclus rola
Rola medicala Papernet 401845, este perfecta, pentru ca garanteaza maximum de siguranta acolo unde igiena este cea mai importanta, adica in spitale, cabinete medicale, centre de infrumusetare sau cosmetice, etc. si pentru ca, in plus, hartia este extra rezistenta.
Lungimea lor specială permite ca acestea sa fie inlocuite usor si rapid, fara a consuma mai multa hartie decat este necesar.
Livrare în 2–4 zile lucrătoare prin:
Informații suplimentare
| Greutate | 0.789 kg |
|---|---|
| Brand | Papernet, Sofidel |
| Culoare | Alb |
| Role / bax | 9 |
| MATERIAL | Celuloza Pura |
| Certificari ecologice | Ecolabel |
| Densitate strat | 17 g/m2 |
| Diametru miez interior | 5.1 cm |
| Diametru rola | 12.4 cm |
| Domeniu de activitate | Asistenţă medicală, Cabinete medicale, veterinare si cosmetice |
| Embosata | Da, Micro |
| Lungime rola | 50 m |
| Lungime portie | 35 cm |
| Portii / rola | 143 |
| Straturi | 2 |
| Tip utilizare | Unica folosinta |






Recenzii
Nu există recenzii până acum.