Specificatii tehnice:
Vizieră de protecţie transparentă, din policarbonat, prindere in 5 puncte, Clasa optica 1, 400 × 200 mm, vedere panoramica, pentru suportul CG60700
18.84 lei TVA inclus
Viziera de protectie transparenta este fabricata din policarbonat.
Asigura protectie mecanica impotriva corpurilor solide (impact cu energie medie, rezistă la o bila de 6 mm, 0,86 g la 120 m/s ) si protectie impotriva stropilor de lichide.
Are dimensiunea de 400 x 200 mm si grosimea de 1mm.
Prinderea se face in 5 puncte.
Clasa optica 1. Marcaj ocular B.
CG60700-Suportul pentru viziera, se comanda separat.
Stoc epuizat
Informații suplimentare
| Greutate | 0.11 kg |
|---|---|
| Brand | Coverguard – Ganteline |
| Culoare | Transparent |
| Material | Policarbonat |
| Dimensiune | 400 x 200 mm |
| Grosime | 1mm |
| Categorie protectie | II |
| Standard protectie | EN166:2001 EN1731:2007 |
| Domeniu de activitate | Autoritați regionale / publice (întreținere; spații deschise; colectarea deșeurilor.), Bricolaj, Infrastructură; construcții (construcții de drumuri; clădiri; etc) |





Recenzii
Nu există recenzii până acum.