.
Servetele de masa Xpressnap Tork Snack Extra Soft 13671 N10, 2 straturi, 100 buc/pachet
8.23 lei TVA inclus pachet
Servetele de masa, MADRE TERRA, bej, 2 straturi, 24 x 24 cm, pliat 1/4, 100% material reciclat, 250 buc/pachet, 12 pach/bax, Celtex I-0012
16.46 lei TVA inclus pachet
Servetele de masa Tork Xpressnap Snack 17840 N10, albe, 1 strat, 225 servetele / pachet, 5 pachete / set, 8 seturi / bax
10.41 lei TVA inclus pachet
Servetele de masa Xpress Tork Snack 17840 sunt concepute pentru zonele de servire a mesei, unde un servetel de dimensiuni reduse este de ajuns. Impreuna cu dispenserul Tork 272808 pentru servetele, sistemul va ajuta sa reduceti consumul excesiv de servetele cu pana la 25% fata de dispenserele traditionale. Servetele de masa au 2 straturi si sunt ideale pentru locurile unde este pus accentul pe calitate si imagine, oferind un design sofisticat.
În stoc
Informații suplimentare
| Brand | Tork – Essity |
|---|---|
| Bucati / pachet | 1125 |
| Greutate | 957.542 g |
| Latime | 540 mm |
| Lungime | 98 mm |
| Inaltime | 108 mm |
| Sistem | N10 |
| Nume sistem | N10 – Tork Xpressnap Snack® Napkin Dispenser System |
| Culoare | Alb |
| Straturi | 1 |
Fara |
|
| Grad alb | 85 |
| Tip fibre | virgin |
| Densitate strat | 18.5 g/m2 |
| Densitate | 18.5 g/m2 |
| Lungime impaturit | 10.7 cm |
| Latime impaturit | 10.8 cm |
| Embosata | Da |
| Lungime despaturit | 21.3 cm |
| Latime despaturit | 21.6 cm |




Recenzii
Nu există recenzii până acum.