Rola prosop hartie autocut Papernet 403829, esentiala pentru igiena. Alba, 2 straturi din celuloza pura, ofera absorbtie si rezistenta superioare. Fiecare rola are 140 m lungime, baxul continand 6 role. Certificata pentru contactul cu alimentele (Food Contact), ideala in industria alimentara. Dimensiuni: diametru rola 18.5 cm, miez interior 3.9 cm, latime rola 19.8 cm. Produs ecologic cu certificare Ecolabel.
Rola prosoape autocut Papernet 406476, Dry Tech, alba, 1 strat, celuloza pura, 247m, 6 role/bax, certificat pentru industria alimentara, Food Contact, Ecolabel
50.83 lei TVA inclus rola
Rola prosop hartie autocut, Papernet 416634 Dry Tech, alba, 1 strat, celuloza pura, 135 m, 6 role/bax, certificat pentru industria alimentara, Food Contact
27.79 lei TVA inclus rola
Rola prosop hartie autocut, Papernet 403829, alba, 2 straturi, celuloza pura, 140m, 6 role/bax, certificat pentru industria alimentara, Food Contact
29.20 lei TVA inclus rola
Prosoapele rola Papernet autocut sunt solutia ideala pentru ca asigura rezistenta, absorbanta si eficienta in stergerea/ uscarea mainilor.
Rezistenta – prosoapele nu se destrama in contact cu apa
Absorbanta – absorb toata apa rapid si usor
Eficienta – mainile raman uscate si curate.
Proprietatile lor le fac perfecte pentru a fi folosite in orice mediu profesional pentru ca garanteaza igiena si curatenia.
Pot fi folosite in bai, bucatarii, cabinete medicale, saloane cosmetice sau de tatuaje etc.
Livrare în 2–4 zile lucrătoare prin:
Informații suplimentare
| Greutate | 1.148 kg |
|---|---|
| Brand | Papernet, Sofidel |
| Culoare | Alb |
| Role / bax | 6 |
| MATERIAL | Celuloza Pura |
| Certificari ecologice | Ecolabel |
| STANDARDE | Food contact |
| Diametru rola | 18.5 cm |
| Diametru miez interior | 3.9 cm |
| Lungime rola | 140 m |
| Latime rola | 19.8 cm |
| Straturi | 2 |





Recenzii
Nu există recenzii până acum.