Prosoape rola derulare centrala Papernet, Sofidel, ideale pentru utilizare intensiva. Hartie reciclata albastra, 2 straturi, ofera absorbtie eficienta. Fiecare rola are 450 portii, lungime totala 135m, portii de 30cm. Dimensiuni rola: inaltime 18.5cm, diametru 19.2cm, miez interior 6cm. Ambalare individuala, cu maner, bax cu 6 role. Densitate 18 g/m2.
Rola prosop hartie cu derulare centrala Celtex Maxipull Trend Blue, 32329, albastru, 2 straturi, 108m, 450 portii/rola, 6 role/bax, certificata pentru industria alimentara, Ecolabel
15.94 lei TVA inclus rola
Rola hartie derulare centrala Oversoft Papernet 403832, 2 straturi, alba, 450 portii, 19,6 x 24, 108 m
14.74 lei TVA inclus rola
Rola derulare centrala, albastra, hartie reciclata, ambalare individuala, cu maner,2 straturi, 450 portii/rola, 135m, SOFIDEL Papernet, 6 role/bax
17.75 lei TVA inclus rola
Rola din hartie albastra este ambalata individual si prevazuta cu un maner, ceea ce o face o solutie mobila pentru stergeri. Ambalarea individuala protejeaza hartia de la contaminarea accidentala cu lichide.
Hartia este optimizata pentru stergeri de lichide si uleiuri, fiind foarte absorbanta si rezistenta.
Livrare în 2–4 zile lucrătoare prin:
Informații suplimentare
| Greutate | 0.907 kg |
|---|---|
| Brand | Papernet, Sofidel |
| Straturi | 2 |
| Portii / rola | 450 |
| Inaltime | 18.5 cm |
| Lungime portie | 30 cm |
| Lungime rola | 135 m |
| Diametru rola | 19.2 cm |
| Diametru miez interior | 6 cm |
| Role / bax | 6 |
| MATERIAL | Reciclat 100% |
| Densitate | 18 g/m2 |
| Culoare | Albastru |




Recenzii
Nu există recenzii până acum.