.
Sita odorizanta pisoar cu parfum de lamaie R4053
14.37 lei TVA inclus bucata
Sita odorizanta pisoar cu parfum de mango R4058
14.37 lei TVA inclus bucata
Odorizant spray Tork 236050 A1, cu aroma de citrice, 75 ml
44.20 lei TVA inclus bucata
Scapati de mirosurile neplacute din toaleta cu odorizantul spray Tork 236050. Cu un concentrat de uleiuri parfumate si agenti de neutralizare a mirosului, ofera prospetime indelungata a aerului din toaleta. Parfumul odorizantului este creat de un parfumier de top din Europa. Ofera o experienta de neuitat clientilor tai!
Livrare în 2–4 zile lucrătoare prin:
Informații suplimentare
| Brand | Tork – Essity |
|---|---|
| Bucati / pachet | 1 |
| Greutate | 67 g |
| Latime | 45 mm |
| Lungime | 45 mm |
| Inaltime | 120 mm |
| Sistem | A1 |
| Nume sistem | A1 – Air freshener system |
| Culoare | Transparent |
| Numar doze | 3000 |



Recenzii
Nu există recenzii până acum.