.
Hartie igienica Tork 127510 T6 extra fina premium, 3 straturi, 70 m/rola
12.83 lei TVA inclus rola
Hartie igienica jumbo 407574 BIOTECH, 2 straturi, alba, 100% celuloza, 140m, certificat Ecolabel, 12 role/bax
12.17 lei TVA inclus rola
Hartie igienica rola Tork Extra Premium 110319, 3 straturi, 8 role/bax
5.55 lei TVA inclus rola
Hartie igienica Tork Extra Premium 110319 este ideala pentru locatiile unde se pune accent pe imagine de lux. Are 3 straturi si este extrem de delicata, oferind o experienta de calitate utilizatorilor. Tubul este reciclabil, compostabil sau se poate arunca in vasul de toaleta, fiind 100% dizolvabil in apa. Produsul este avizat ecologic.
Compatibila cu dispenserele pentru hartie igienica Tork 557000 si Tork 557008.
Livrare în 2–4 zile lucrătoare prin:
Informații suplimentare
| Brand | Tork – Essity |
|---|---|
| Bucati / pachet | 8 |
| Greutate | 636.18 g |
| Latime | 320 mm |
| Lungime | 109 mm |
| Inaltime | 198 mm |
| Sistem | T4 |
| Nume sistem | T4 – Conventional toilet system |
| Culoare | Alb |
| Lungime rola | 21.25 m |
| Latime rola | 9.9 cm |
| Diametru rola | 11 cm |
| Portii / rola | 170 |
| Lungime portie | 12.5 cm |
| Diametru miez interior | 3.8 cm |
| Diametru miez exterior | 4 cm |
| Straturi | 3 |
Fara |
|
| Grad alb | 80 |
| Tip fibre | mixed |
| Densitate strat | 17.8 g/m2 |
| Densitate | 50.4 g/m2 |
| Lungime impaturit | 0 cm |
| Latime impaturit | 0 cm |
| Embosata | Da |
| Lungime despaturit | 0 cm |
| Latime despaturit | 0 cm |






Recenzii
Nu există recenzii până acum.