.
Hartie de acoperit colacul de WC Tork 750160 V1 albe, 250 buc/pachet
56.43 lei TVA inclus pachet
Hartia de acoperit colacul de wc Tork 750160 sunt ideale pentru minimizarea contaminarii. Asigura confortul si igiena oaspetilor, care pot utiliza normal wc-ul, fara a deteriora colacul de wc.
Livrare în 2–4 zile lucrătoare prin:
Informații suplimentare
| Bucati / pachet | 250 |
|---|---|
| Greutate | 568.85 g |
| Latime | 381 mm |
| Lungime | 260 mm |
| Inaltime | 25 mm |
| Sistem | V1 |
| Nume sistem | V1 – Vip Holder Dispenser/SeatCover system |
| Culoare | Alb |
| Tip fibre | recycled |
| Densitate strat | 0 g/m2 |
| Densitate | 0 g/m2 |
| Lungime impaturit | 24.13 cm |
| Latime impaturit | 36.195 cm |
| Lungime despaturit | 41.91 cm |
| Latime despaturit | 36.195 cm |


Recenzii
Nu există recenzii până acum.