.
Dispenser pentru spray odorizant Tork 256055 A1, gri
79.26 lei TVA inclus bucata
Dispenser negru pentru odorizant camera cu autoadeziv R1371-black
11.48 lei TVA inclus bucata
Dozator pentru spray odorizant Tork 562000 A1, alb
78.29 lei TVA inclus bucata
Dispenserul pentru spray odorizant Tork 562000 este ideal pentru toalete cu faianta inchisa la culoare, ce creaza o imagine eleganta pentru locatia dumneavoastra. Este compact si foarte usor de intretinut. Dispune de indicator pentru reumplere si poate fi programat pentru a mentine un parfum proaspat intreaga zi. Tipul de baterii necesare: R14.
Livrare în 2–4 zile lucrătoare prin:
Informații suplimentare
| Greutate | 0.34 kg |
|---|---|
| Brand | Tork – Essity |
| Bucati / pachet | 1 |
| Greutate | 291 g |
| Latime | 100 mm |
| Lungime | 66 mm |
| Inaltime | 180 mm |
| Sistem | A1 |
| Nume sistem | A1 – Air freshener system |
| Culoare | Alb |





Recenzii
Nu există recenzii până acum.