Â
Prosoape pliate V Save Plus albe 2 straturi, 25×21 cm, 200 portii/pachet, 15 PACHETE/BAX
- 75% celuloza
- 15 pachete/bax
- 200 prosoape/bax
- 2 straturi
- Dimensiune: 25 x 21cm

CERTIFICARI:

Â
Rola prosop hartie autocut Celtex E-Control 45300, alba, 285ml, 2 straturi, 6 role/bax, Ecolabel, compatibila cu dispenser CE95430
61.98 lei TVA inclus pachet
Prosoape pliate V Save Plus albe 7272S 2str 21.5x22cm, 200 servetele / pachet, 15 pachete/bax
6.92 lei TVA inclus pachet
7.88 lei TVA inclus pachet
Prosoape de hartie pliate V Save Plus, in 2 straturi, au culoarea alba, rezistenta si absorbanta ridicata fapt pentru care pot fi folosite in clinici si spitale, hoteluri si restaurante, birouri si industrie, invatamant etc..
Un prosop are dimensiunea 25 x 21cm. Contine 75% celuloza si este potrivit pentru dispenser de prosoape Z, V.
Ambalare: 200 bucati/pachet, 15 pachete/bax
Dispensere compatibile: CE92120
Â

CERTIFICARI:

Â
| Greutate | 0.34 kg |
|---|---|
| Brand | Celtex |
| Culoare | Alb |
| MATERIAL | 25% fibre reciclate, Celuloza |
| Certificari ecologice | Ecolabel, PEFC |
| Straturi | 2 |
| Lungime portie | 25 cm |
| Latime despaturit | 21 cm |
| Portii / pachet | 200 |
| Pachete / bax | 15 |
| Embosata | Da, Leonida, Punta-Punta |
Recenzii
Nu există recenzii până acum.